5PCS Relay HHC67E-1D-12VDC HHC67E-1D-24VDC 40A 4PIN 12VDC 24VDC(HHC67E-1D-12VDC 40A)
★★★★★ 4.6 98 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by bergen-aesthetics.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Solid State Relays5PCS relay HHC67E-1D-12VDC HHC67E-1D-24VDC 40A 4PIN 12VDC 24VDC
  • Solid State Relays
Model CZKFMMAI
Brand Name CZKFMMAI
Part Number CZKFMMAI
Manufacturer CZKFMMAI
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.6 out of 5
★★★★★
98 ratings | 40 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
84% (82)
4 stars
3% (3)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (10)